Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

FOREX

Expert Advisors (EA) kombinující fundamentální a technické obchodování

 

Night Work v1.3  

EA pracuje po ukončení zpráv (event.), které významně ovlivňují pohyb měnových párů – Arbitr (analytik) analyzuje sílu dopadu aktuálního event na trh a dává pokyn EA ke vstupu do pozic s nastaveným rizikem velikosti lotu k hodnotě účtu ( RMM).

Po odeznění eventu dává Arbitr pokyn pro technickou podporu řízení pozic ukončení obchodování – úprava stoplloss pozic a profit target.

 V době svátků a některé dny v týdnu, kde arbitr vyhodnocuje jako možnost náhlého gap pohybu, arbitr obvykle nedá pokyn pro technickou podporu řízení pozic k obchodování.

Samotný proces řízení pozic je prováděn na základě technické analýzy trhu. Vstup a výstup do obchodu je velmi pečlivě technicky zpracován na nejlepší cenu na trhu.

Při větších výkyvech pohybu měnového páru umožnuje systém použít, pro lepší likviditu otevřené pozice, druhý vstup do směru obchodování.

Všechny otevřené pozice jsou jištěny pevným stoploss příkazem, který však bývá velmi zřídka realizován vzhledem k příkazu arbitra k ukončení obchodování popřípadě změně cílů ( target, stoploss ).

Výhoda systému – velmi spolehlivě arbiter uvolňuje systém do provozu a s vyváženým RMM (risk money management) a tak dociluje měsíčně konzistentního zisku při využití velmi nízkého equity účtu. Při nastavení RMM na hodnotu 4 (médium) se zisk pohybuje od 10-20% měsíčně k hodnotě  zůstatku účtu minulého měsíce. Nastavení RMM je možné měnit = Hight 0,5 – 3 Medium 4 Low 5-100. Držení pozice je od několika minut do 5 hodin. Z 90% jsou pozice uzavřeny do 2 hodin.

Nevýhoda systému – Jednoznačnou nevýhodou systému jsou náhlé, rozsáhlé pohyby ( mimo avízované události – event) obchodovaných měnových párů v době, kdy již arbitr po skutečných eventech dal pokyn k realizaci obchodů. Pro mělký stoploss může dojít k jejich realizaci. 

Link pro založení obchodního účtu u podporovaného brokera

 

 

 

 

 

Night Work verze 1.3

 

image

 

TOPlist